ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

«Мистецтво Слобожанщини» презентує пейзажі Харківщини

06 серпня 2019 | 13:51

З 9 по 23 серпня у галереї буде експонуватися персональна виставка живопису Геннадія Валевахіна «Кольорова наснага».

В експозиції представлені пейзажі нашого краю, написані в різні пори року.

«Перед нами постають невеликі стрімкі річки, закутані в обійми таємничого лісу, мальовничі квітучі галявини, безкрайні простори степу. Але автор не тільки фіксує на полотні побачені природні красоти, але і вносить до своїх робіт власне світовідчуття і частинку душі», - говорять організатори.

Довідка. Геннадій Валевахін, полковник запасу, народився в 1938 році в м.Свободному Хабаровського краю. У 1965 році закінчив Харківську військову інженерну радіотехнічну академію ППО імені Говорова з золотою медаллю і понад 30 років пропрацював в ній викладачем.

Почав малювати в юнацькі роки, але подальше навчання і робота змусили відкласти на довгі роки любов до живопису. У 2014 році Валевахін відправився на заняття з живопису в студію ArtPeople й освоїв техніку роботи мастихіном.

Урочисте відкриття персональної виставки живопису Геннадія Валевахіна «Кольорова наснага» відбудеться 9 серпня о 17:00.

Під час роботи виставки відбудеться низка культурологічних заходів:

14 серпня о 17:00 – перегляд відеозапису концерту світового рівня «Володимир Співаков (скрипка)  «Тому, що люблю»!»;

15 серпня о 17:00 – лекція на тему: «Фотографія в ХІХ столітті: від технології до мистецтва. Частина 1». Лектор - Юлія Харіна.

20 серпня о 17:00 –  лекція з циклу «Eх libris Михайла Красикова про мистецтво». Тема: «Люди старого Харківського університету».  Частина 3.

22 серпня о 17:00 – творча зустріч з авторами фотовиставки 3-х переможців конкурсу «5-я стіна. Театри Харківщини» Маргаритою Корнющенко, Катериною Погрібною та Сергієм Лошатинським.

Теги: виставка

Версія для друку Поділиться:


Вверх