Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Вадим Данієлян провів особистий прийом громадян

Вадим Данієлян провів особистий прийом громадян

2 серпня жителі області зверталися до заступника голови ХОДА за допомогою у вирішенні питань ремонту місцевих доріг та сфери ЖКГ.

Усього прийом відвідали близько 20 осіб. Переважно заявники просили сприяння в ремонтах покрівель відомчих багатоповерхових будинків. Так, жителька Богодухівського району поскаржилася на аварійний стан покрівлі 18-квартирного двоповерхового будинку. За словами жінки, будинок вже прийнятий на баланс ОСББ, але для ремонту даху в цьому році у співвласників немає коштів. З таким же зверненням прийшла і її землячка - з сусіднього будинку. Крім ремонту даху, вона просила сприяння у заміні газового обладнання. На аварійний дах багатоповерхівки скаржилася жителька Індустріального району Харкова.

Вадим Данієлян пообіцяв заявникам розібратися в кожному окремому випадку, контроль за вирішенням питань покладено на Департамент житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури ХОДА.

Про проблему з опаленням розповіла жителька Мерефи. За її словами, мешканці багатоквартирного будинку перейшли на індивідуальне опалення, вона опалює свою квартиру електрообігрівачем, але цього не вистачає, щоб нагріти приміщення в достатній мірі. Вадим Данієлян пообіцяв, що до вирішення питання підключать керівництво ОТГ.

Житель Богодухівського району звернувся з питаннями, що стосуються водопостачання, група громадян з Черкаської Лозової Дергачівського району просила допомоги в заміні несправного електротрансформатора, а військовий пенсіонер з Балаклії – сприяння у вирішенні проблемних питань, які у нього виникли при оплаті послуг газопостачання.

Також громадяни просили сприяння у вирішенні питань, пов'язаних з ремонтом місцевих доріг. З такими зверненнями на прийом прийшли жителі Харківського і Дергачівського районів.

Вирішення всіх питань, озвучених у ході особистого прийому, заступник голови ХОДА взяв під контроль.