ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

В області розробляють регіональний план управління відходами

30 липня 2019 | 16:57

В області розробляють регіональний план управління відходами

30 липня в ХОДА відбулось перше засідання робочої групи, яка буде створювати стратегічний документ.

До роботи над регіональним планом залучили активістів природоохоронних громадських організацій, вчених з вишів Харкова і представників промисловості.

На початку зустрічі заступник голови ХОДА Вадим Данієлян позначив масштаби питання управління відходами в області.

«Регіональний план повинен охоплювати всі види діяльності в сфері управління відходами, в тому числі: небезпечними, промисловими, медичними, відходами сільського та лісового господарств», - підкреслив заступник голови ХОДА.

Під час засідання фахівці Департаменту ЖКГ та розвитку інфраструктури ХОДА представили матеріали презентації Міністерства екології та природних ресурсів України щодо принципів створення регіонального плану. Як зазначила заступниця директора департаменту Ганна Бикова, розробка документу передбачена Національною стратегією управління відходами.

«У майбутньому без регіонального плану буде неможливим фінансування державних та інших екологічних заходів й програм. Також документ визначить чіткі правила екологічного будівництва, наприклад, очисних споруд, сортувальних станцій, полігонів ТПВ. Будуть розроблені маршрути переміщення відходів з населених пунктів, і будь-який громадянин зможе ознайомитися з цією інформацією», - розповіла про норми майбутнього документу Ганна Бикова.

Під час наради учасники визначили пункти для подальшої роботи. Наступне засідання робочої групи відбудеться за кілька тижнів.

Фото

Теги: данієлян засідання робочої групи регіональний план управління відходами

Версія для друку Поділиться:


Вверх