ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Близнюках капітально ремонтують районний Будинок культури

29 липня 2019 | 16:13

Коштом обласного бюджету в закладі відновлюють покрівлю, після чого розпочнуть ремонт фасаду.

У Близнюківському будинку культури займаються близько сотні дітлахів - у хореографічному, вокальному та драматичному гуртках.

Як розповіла начальниця відділу культури й туризму Близнюківської РДА Віолетта Семеніхіна, ремонт Будинку культури був украй необхідний.

«Ми довго чекали на це. Останні декілька років дах будинку дуже протікав. Унаслідок цього внутрішні приміщення також псувалися, займатися в них ставало небезпечно. Робити ремонт всередині не мало сенсу, оскільки дах протікав, - розповіла Віолетта Семеніхіна. – У цьому році, завдяки підтримці голови ХОДА Юлії Світличної, кошти на ремонт були виділені з обласного бюджету. Крім того, було виділено кошти на ремонт фасаду - зараз готується проєкт для проведення робіт. Коли дах буде відремонтовано, розпочнемо відновлювати й фасад».

Наразі будівельники виконали понад третину робіт із заміни покрівлі. У першу чергу відновили дах над глядацькою залою, де він протікав найбільше.

«У Будинку культури велика глядацька зала на 425 місць. Рік тому для неї було придбано нове обладнання, штори, але їх не вішали, щоб не зіпсувати. Тепер концерти будуть проходити в гарних умовах. Колектив закладу не може стримати радість», - поділилася Віолетта Семеніхіна.

Роботи із заміни даху будівельники розпочали в липні, а завершити планують протягом найближчих двох місяців.

Фото

Теги: ремонт близнюки будтнок культури покрівля

Версія для друку Поділиться:


Вверх