Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Випускники ХНУПС склали Військову присягу

29 липня 2019 | 11:16

Урочистості одночасно відбулись у Харкові, Вінниці, Миколаєві, Полтаві, Херсоні та Чернігові, де цьогорічні випускники з-поміж студентів 18-х вишів навчаються за основними спеціальностями.

У Харківському університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба склали Військову присягу на вірність Українському народові близько 650 випускників факультету підготовки офіцерів запасу за контрактом. За словами командування вишу, напередодні цього дня вони протягом місяця практично закріплювали  набуті теоретичні знання, пов’язані з майбутньою військовою професією у армійських колективах. Один з акцентів у навчанні робився на врахуванні бойового досвіду, набутого під час проведення АТО й ООС на сході нашої держави.

22 випускники ХНУПС завершили навчання з відзнакою.

З урочистою подією хлопців та дівчат привітали військові викладачі, їхні рідні та близькі.

«Завдяки отриманим знанням і навичкам у ХНУПС нашим шановним викладачам і командирам ніколи не буде соромно за нас. Будьте впевнені, що у потрібний час ми свій військовий обов’язок виконаємо на самому високому рівні та в повному обсязі», - від імені своїх товаришів по навчанню пообіцяла випускниця Ганна Рог під час урочистого мітингу.

До речі, в урочистому строю випускників було 4 продовжувачі військових династій, а батьки 7-х брали участь в АТО чи ООС. Батьки ще декількох пройшли горнило локальних конфліктів у Афганістані, Азербайджані чи Сирії.

Незабаром усім випускникам нададуть офіцерське звання «молодший лейтенант запасу» і вони отримають право обіймати первині офіцерські посади у Збройних Силах України чи інших військових формуваннях.

Як повідомляють в Інформаційному агентстві Міністерства оборони у м.Харкові, після офіційної частини заходу священник Православної церкви України окропив майбутніх офіцерів запасу, благословив і побажав бути гідними захисниками Батьківщини, віри і народу.

На завершення випускники пройшли урочистим маршем і сфотографувалися на згадку з військовими викладачами і командирами.


Теги: хнупс

Поділиться:Схожі новини