ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Первомайскій ЦРЛ утеплили фасад хірургічного корпусу

25 липня 2019 | 13:51

У Первомайскій ЦРЛ утеплили фасад хірургічного корпусу

З результатом робіт ознайомився заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев під час робочої поїздки до району.

«Будівля хірургічного корпусу ЦРЛ - чотириповерхова. Побудовано її було 50 років тому. За цей час подібних ремонтних робіт не проводили жодного разу. Температура взимку не піднімалася вище 12 градусів. Щоб проводити операції, медики включали обігрівачі. У цьому корпусі в нас знаходяться пологове, дитяче та терапевтичне відділення, денний стаціонар», - розповіла в.о. голови Первомайської РДА Ірина Бомко.

Роботи з утеплення цього корпусу провели коштом обласного бюджету. Минулого року тут відремонтували дах.

«Я радий бачити, що всі позначені головою ХОДА Юлією Світличною пріоритети у сфері медицини реалізуються в районі на максимальному рівні. Ми продовжуємо активно співпрацювати з районною владою в цьому напрямку», - зазначив Анатолій Бабічев.

Крім того, коштом GІZ провели капітальні ремонти в приміщеннях лікарні, де розташовуються денний стаціонар, відділення фізіотерапії та пологовий будинок.

Коштом Європейського інвестиційного банку в рамках проєкту «Капітальний ремонт відділень ЦРЛ» планують капітально відремонтувати дитяче та терапевтичне відділення, інтенсивну терапію, хірургію та реанімацію, а також закупити для цих відділень меблі й сучасне обладнання.

Фото

Теги: бабічев лікарня первомайський

Версія для друку Поділиться:


Вверх