ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Михайло Черняк провів особистий прийом громадян

24 липня 2019 | 13:02

Більшість питань, з якими жителі області та міста Харків зверталися до заступника голови ХОДА 24 липня, стосувалися надання матеріальної допомоги.

Розповідаючи заявникам про пакет документів, який потрібно подати на розгляд профільної комісії для отримання матеріальної допомоги з обласного бюджету, Михайло Черняк акцентував увагу на необхідності надання чеків, що підтверджують витрати на лікування.

«Видати гроші на лікування до його проведення комісія не може. Членам комісії потрібні докази того, що заявник дійсно витратив кошти на купівлю медикаментів або витратних матеріалів. Тільки за наявності чеків можна розраховувати на часткову компенсацію понесених витрат», - пояснив заступник керівника області.

Кілька заявників звернулися на прийом з проханнями допомогти в лікуванні та діагностиці. Всі вони отримають направлення до відповідних обласних закладів охорони здоров'я.

Низка питань, порушених у ході прийому, стосувалась спірних моментів у визначенні групи інвалідності. У цих питаннях розберуться представники Департаменту охорони здоров'я ХОДА.

Мешканка Дергачівського району звернулася до Михайла Черняка з проханням надати допомогу в лікуванні її онкохворого чоловіка. Сім'я, яка переїхала з Донбасу, не може отримувати всю можливу допомогу, оскільки не має прописки в області. Жінці розповіли про те, що в Дергачівському районі готується для здавання соціальне житло для переселенців. Отримавши кімнату, вони зможуть і вирішити житлове питання, і отримати прописку, що дозволить розраховувати на максимальну допомогу в лікуванні.

Фото

Теги: черняк прийом

Версія для друку Поділиться:


Вверх