ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Збірна України з синхронного плавання повернулася додому після тріумфу на чемпіонаті світу

22 липня 2019 | 11:33

Харківських спортсменок, з яких повністю складається команда, зустрічав у аеропорту заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев.

Він привітав дівчат з результатом, який вони показали на чемпіонаті світу - 2019 з водних видів спорту. Анатолій Бабічев зазначив, що голова ХОДА Юлія Світлична завжди підтримує спортсменок і опікується розвитком спорту в регіоні.

«Сьогодні дуже радісна подія. Ми зустрічаємо збірну України з синхронного плавання, у складі якої - лише харків’янки. Наші дівчата завжди показують дуже гарні результати. Цього разу з чемпіонату світу, який проходив у Південній Кореї, вони привезли шість комплектів медалей: один золотий і п’ять бронзових. Фантастичний виступ і фантастичний результат», - наголосив Анатолій Бабічев.

Він також зазначив, що після виступу на чемпіонаті світу спортсменки отримали ще одну ліцензію на ХХХІІ Олімпійські ігри в Токіо - 2020.

«Боротьба була важка. Ми трохи відпочинемо і з вересня почнемо готуватися до Олімпіади», - сказала тренерка збірної Валерія Меженіна.

Фото

Теги: бабічев синхроністки чемпіонат світу

Версія для друку Поділиться:


Вверх