Харківські синхроністки вчетверте зійшли на п’єдестал чемпіонату світу
![Харківські синхроністки вчетверте зійшли на п’єдестал чемпіонату світу Харківські синхроністки вчетверте зійшли на п’єдестал чемпіонату світу](/content/documents/997/99606/thumb-newsDocument-564x376-f96d.jpg)
Марта Федіна та Анастасія Савчук у змаганнях з синхронного плавання посіли третє місце в довільній програмі дуетів.
За свій виступ 18 липня на чемпіонаті світу з водних видів спорту, який проходить у корейському Кванджу, українки отримали від суддів 94.1000 бали та стали бронзовими призерками.
Таким чином, на рахунку збірної України з синхронного плавання, яка, нагадаємо, складається виключно з харківських спортсменок, - уже 1 комплект золотих та 3 - бронзових медалей.
Попереду в спортсменок змагання за медалі ще у двох видах довільної програми груп та в комбінованих групах, які відбудуться 19 та 20 липня відповідно.