Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У ХОДА обговорили основні питання національно-патріотичного виховання

У ХОДА обговорили основні питання національно-патріотичного виховання

Засідання координаційної ради при Харківській облдержадміністрації відбулось 17 липня.

Учасники заходу обговорили питання підтримки в працевлаштуванні демобілізованих учасників АТО, переселенців та людей з інвалідністю. Заступник директора Харківського обласного Центру зайнятості Анатолій Толстих відзначив, що в установі окрему увагу приділяють професійній освіті.

«До нас звертаються хлопці, які після проходження служби вже могли втратити свої професійні навички, тому ми пропонуємо їм пройти підготовку. Або здобути потрібну кваліфікацію або професію», - розповів Анатолій Толстих.

Він також повідомив, що в центра є можливість відправити на навчання до вищих учбових закладів учасників АТО та осіб з інвалідністю.

«Ми допомагаємо отримати ваучер на навчання, який може компенсувати до 20 тисяч гривень. Усі ці послуги потрібні для того, щоб підвищити конкурентоспроможність на ринку праці», - сказав заступник директора Харківського обласного Центру зайнятості.

Також під час заходу обговорили питання проведення районного, обласного та національного етапів всеукраїнської дитячо-юнацька військово-патріотичної гри «Сокіл (Джура)». У 2019 році Харківська область на всеукраїнському етапі Джури п’ятий рік поспіль була представлена роєм «Безстрашні мурахи» з Нововодолазського ліцею № 3. За підсумками змагань харківські учасники посіли 1-е місце зі стрільби з пневматичної зброї, 2-е місце в інтелектуальній грі «Відун» та 3-е - із саперної підготовки.