Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Велогонщики Харківщини успішно виступили на чемпіонаті України з велоспорту

Велогонщики Харківщини успішно виступили на чемпіонаті України з велоспорту

У Чернівцях відбувся чемпіонат України з велоспорту маунтенбайк у марафоні та другий етап чемпіонату України в гонці елімінатор.

На цих змаганнях харківські спортсмени завоювали 3 золоті, 4 срібні та 3 бронзові медалі. Двічі на найвищу сходинку п’єдесталу пошани підіймалася Ірина Попова. Харків’янка виграла чемпіонат з марафону серед жінок та здобула золоту медаль другого етапу чемпіонату в гонці елімінатор.

Ще одну золоту медаль у змаганнях серед чоловіків на другому етапі чемпіонату України в гонці елімінатор завоював Віктор Водолага.

Срібними призерами змагань стали: Ігор Скобєєв (чоловіки) - гонка елімінатор, Артур Константинов (юнаки 15 - 16 років) – марафон, Анастасія Івко (дівчата 15 - 16 років) – гонка елімінатор та Аліса Васильєва (дівчата 13  -14 років) – гонка елімінатор.

Третє місце на чемпіонатах посіли: Ілля Рибін (юнаки 15 - 16 років) – марафон та гонка елімінатор, Марія Сухопалова (дівчата 15 - 16 років) – марафон.

Підготували харків'ян до чемпіонатів тренери: Роман Коробов, Олександр Авдєєв, Сергій Трофимов, Євген Гомон та Сергій Жулавський.