Харківська обласна державна адміністрація

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Анатолій Бабічев провів особистий прийом громадян

16 липня 2019 | 12:04

До заступника голови ХОДА переважно зверталися за допомогою у вирішенні питань, які стосувалися сфери релігії та забезпечення житлом дітей-сиріт.

Так, один із заявників озвучив прохання допомогти в оприлюдненні свого дослідження стосовно православної та католицької релігії.

«Такого дослідження не було в цілому світі. Мені б хотілося, щоб про нього дізналися. Це дуже важливо. Я створив таблиці, які можуть стати базою для примирення двох релігій», - сказав заявник.

Анатолій Бабічев запевнив, що розгляне це питання та зробить все, що від нього залежить.

Ще одне питання, з яким звернулися до заступника голови ХОДА під час особистого прийому громадян, стосувалося надання житла дитині-сироті.

«Так, дійсно, в нас є програма забезпечення житлом дітей-сиріт. Але є певні правила, зокрема, вікові обмеження для тих, хто може скористатися цим правом. Ми подивимося, що можемо зробити», - сказав Анатолій Бабічев.

Окрім того, у ході прийому громадян порушили питання надання житла дитині ліквідатора аварії на Чорнобильській АЕС.

Усі звернення громадян будуть розглянуті профільними підрозділами ХОДА, а заявники отримають відповіді у встановлені законом терміни. Рішення озвучених питань Анатолій Бабічев взяв під особистий контроль.

Фото

Теги: бабічев особистий прийом громадян

Версія для друку Поділиться:


Вверх