Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

З початку року ОСББ та ЖБК отримали 44 «теплих» кредити

12 липня 2019 | 11:11

Про реалізацію обласної Програми стимулювання ОСББ та ЖБК області до впровадження енергоефективних технологій розповів директор Департаменту ЖКГ та розвитку інфраструктури ХОДА Сергій Магдисюк.

За програмою з обласного бюджету відшкодовують 20% тіла кредиту, який залучений на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів. Прогнозований обсяг фінансового забезпечення на цей рік складає 1 млн 400 тис. грн.

«З початку року банками-учасниками програми (АТ «Ощадбанк», ПАТ «Укргзабанк» та ПАТ КБ «Приватбанк») вже видано 44 «теплих» кредити ОСББ та ЖБК області на загальну  суму 11 млн 811 тис. грн», - зазначив Сергій Магдисюк.

Виплата компенсацій з обласного бюджету розпочалась у червні, за 9 кредитними угодами компенсовано майже 610 тис. грн. У липні подані реєстри щодо 13 кредитних угод на загальну суму близько 376,5 тис. грн.

«За рахунок кредитних коштів у 22 багатоквартирних будинках ОСББ та ЖБК реалізовані такі енергоефективні заходи: у місцях загального користування встановили двері, замінили на енергоефективні вікна,  облаштували індивідуальні теплові пункти з автоматикою погодозалежного керування, провели модернізацію систем освітлення місць загального користування, встановили вузли обліку води», - розповів Сергій Магдисюк.

Нагадаємо, минулого року банки-учасники програми видали 52 «теплі» кредити ОСББ та ЖБК області на загальну суму 11 млн 372 тис. грн (для порівняння – в 2017-му видали 26 кредитів на суму 5 млн 911 тис. грн).

«Компенсацію з обласного бюджету отримали 42 ОСББ та ЖБК, загальна сума компенсації з обласного бюджету склала 1 млн 761 тис. грн. З вказаних 42 ОСББ та ЖБК 17 одразу реалізували декілька енергоефективних заходів і, таким чином, за рахунок кредитних коштів у 14 багатоквартирних будинках в місцях загального користування встановили двері, у 26 - замінили на енергоефективні вікна, у 3 будинках облаштували індивідуальні теплові пункти з автоматикою погодозалежного керування, виконані роботи з термомодернізації огороджувальних конструкцій у 2 будинках, також встановлено 1 будинковий лічильник», - розповів Сергій Магдисюк.


Теги: теплі кредити програма

Поділиться:Схожі новини