Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У ХОДА обговорили актуальні питання підготовки до опалювального сезону п’яти районів області

11 липня 2019 | 14:21

11 липня відбулось засідання обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соцсфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період.

Засідання пройшло під керівництвом заступника голови ХОДА Вадима Данієляна за участю керівників Зачепилівського, Дворічанського, Зміївського, Великобурлуцького та Близнюківського районів, профільних структурних підрозділів ХОДА, служб газо- та електрозабезпечення, Служби автомобільних доріг та ДП «Дороги Харківщини».

Відкриваючи засідання, головуючий відзначив, що питання підготовки області до зими знаходиться під особистим контролем Юлії Світличної. Так, хід цього процесу детально вивчили під час селекторної наради, що відбулась під керівництвом голови ХОДА 9 липня.

«Під час селектору обговорили проблемні питання, керівники районів отримали конкретні завдання, - зазначив Вадим Данієлян. – Тому ще раз хочу наголосити, що голови РДА та керівники громад несуть персональну відповідальність за підготовку та проходження осінньо-зимового періоду. Наразі ми з впевненістю дивимося в майбутнє та повинні підготувати об’єкти соціальної та комунальної сфер районів до зими у відведений час».

Про стан підготовки Зачепилівського району розповів його керівник Андрій Конопля. За його даними, весь житловий фонд у районі (в тому числі 31 багатоквартирний будинок) переведено на індивідуальне опалення. Готовність до зими складає зараз 60%.

«Ступінь виконання робіт у водопровідно-каналізаційному господарстві – 60 - 70%. Роботи проводяться за такими напрямками: заміна та ремонт водонапірних споруд, каналізаційних мереж, насосних станцій та очисних споруд. Школи готуються згідно з графіками – проводиться ремонт покрівель, триває заготівля твердого палива», - надав інформацію голова Зачепилівської РДА.

За даними голови Дворічанської РДА Ірини Григоренко, житловий фонд району на 100% готовий до зими.

«Підготовлені 22 котельні, житлове господарство повністю на індивідуальному опаленні - 68 багатоквартирних житлових будинків. Заклади освіти 100-відсотково забезпечені вугіллям та дровами», - відзвітувала керівниця Дворічанського району.

Триває підготовка господарського комплексу та об’єктів соцсфери до зими в Зміївському районі. За інформацією заступника голови РДА Сергія Ляшка, теплове господарство району підготовлено на 64% - з 36 котелень технічно готові 22.

«14 котелень працюють на твердому паливі. Це дозволяє нам зекономити майже 700 тис. куб. м газу за рік - або 26% від газу, що споживається», - наголосив Сергій Ляшко.

Також він зазначив, що з 448 багатоповерхових будинків до зими підготовлені 281. Триває підготовка будівель соціальної сфери. З 42 навчальних закладів уже готові до опалювального сезону 26.

Вадим Данієлян звернувся до керівництва Зміївського району з рекомендацією особливу увагу приділити питанням забезпечення вугіллям Зміївської ТЕС, від роботи якої повністю залежить опалення населеного пункту Слобожанське.

Про підготовку районів та проблемні моменти доповіли керівники Великобурлуччини та Близнюківщини.

Голова Великобурлуцької РДА Ігор Коваленко відзначив, що котельні та топкові готові до зими, заплановані роботи на об’єктах соціальної сфери виконані на 77%. Важливим проектом, якому приділяють увагу цього року, для району є реконструкція магістрального водогону від села Катеринівка до Великого Бурлука.

За словами голови Близнюківської РДА Анатолія Калашника, район планово готується до зими. Зокрема, тут ще необхідно провести ремонт покрівлі школи в селі Уплатне.

Під час засідання члени штабу також обговорили питання стану та ремонту місцевих доріг, підготовки водопровідно-каналізаційного господарства, розрахунків за послуги тепло-, водопостачання й водовідведення, а також затвердження економічно обґрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги.


Теги: данієлян підготовка до зими засідання штабу

Поділиться:Схожі новини