Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Олександр Скакун зустрівся зі спостерігачами від Міжнародної місії ENEMO

Олександр Скакун зустрівся зі спостерігачами від Міжнародної місії ENEMO

Питання організації та проведення позачергових виборів народних депутатів України обговорили 10 липня.

На початку зустрічі заступник голови ХОДА Олександр Скакун ознайомив представників Міжнародної місії з суспільно-політичною ситуацією в Харківській області. Також він заявив, що гарантування безпеки під час виборчого процесу знаходиться під контролем глави області Юлії Світличної.

«Ситуація контрольована на 100%, усі ризики визначені. На території Харкова й області працюватимуть 14 окружних виборчих комісій і 1680 територіальних. Ці комісії розміщені на 1393 об'єктах. Штабом визначено, що до роботи на виборчих дільницях залучать 6900 працівників поліції. У день виборів чергуватимуть 1694 працівника ДСНС і 188 одиниць техніки», - надав інформацію Олександр Скакун.

Також, за його даними, на сьогодні в регіоні зафіксували 205 повідомлень про порушення виборчого законодавства. За 20 фактами дані внесені в ЄРДР. В основному, мова йде про порушення правил агітації, використання агітматеріалів сумнівного походження, спроби підкупу виборців.

«Керівник області Юлія Світлична тримає ситуацію з безпекою виборів під контролем. Акцент робиться на тому, що вибори повинні пройти чесно й відкрито. Усі учасники виборчого процесу націлені на роботу виключно в рамках чинного законодавства», - зазначив Олександр Скакун.

Крім питань безпеки спостерігачі цікавились доступністю виборчих дільниць для людей з інвалідністю. Олександр Скакун запевнив міжнародних партнерів, що всі без винятку ділянки будуть доступні.

Наприкінці зустрічі довгостроковий спостерігач за виборами народних депутатів від Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами ENEMO Нана Девідзе подякувала ХОДА за співпрацю.