Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У ХОДА перевірили готовність Чугуївського району та Люботина до опалювального сезону

У ХОДА перевірили готовність Чугуївського району та Люботина до опалювального сезону

Відбулося чергове засідання обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об'єктів соцсфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період.

Засідання пройшло під керівництвом заступника голови ХОДА Вадима Данієляна. Відкриваючи захід, він підкреслив, що питання підготовки області до зими знаходиться на особистому контролі голови ХОДА Юлії Світличної.

«Підготовка до опалювального сезону повинна проходити на належному рівні, зазначу, що це відповідальність першого керівника території», - сказав Вадим Данієлян.

Також він звернувся до керівників районів з питанням про своєчасне оформлення дозволів інспекції Держенергонагляду на роботу котелень.

Інформацію щодо готовності до опалювального сезону Чугуївського району надав голова РДА Микола Шошин.

«Підготовка проходить згідно з графіком, з 16 котелень до зими готові 12 - тобто 75%. Теплові мережі: з 16 км мереж роботи виконані на 7 км. Житловий фонд району готовий на 40%: з 176 багатоквартирних житлових будинків підготовлено 80. Проводиться підготовка закладів культури, освіти та медицини», - повідомив Микола Шошин.

Заступник начальника Управління паливно-енергетичного комплексу ХОДА Дмитро Тараненко звернув увагу керівництва району на необхідність стовідсотково оснастити вузли обліку газу приладами дистанційної передачі даних.

Начальник Управління житлово-комунального господарства та екології Чугуївської міської ради Ірина Топоркова повідомила про 50-відсоткову готовність теплового господарства міста. Так, за її даними, з 13 котелень до експлуатації готові 7, з 26 км теплових мереж - 13 км.

«Також підготовлено половину житлових будинків, які обслуговують комунальні підприємства: 56 зі 111. Житловий фонд ОСББ та ЖБК - 45 з 84. В основному, проводився ремонт покрівель, систем опалення, холодного водопостачання, каналізації. Підготовка закладів освіти, культури та бібліотечної системи здійснюється в плановому порядку», - розповіла Ірина Топоркова.

Директор Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури ХОДА Сергій Магдисюк відзначив незадовільну підготовку до зими Чугуївського водоканалу та поставив завдання активізувати роботу підприємства в цьому напрямку.

Про підготовку господарського комплексу та об'єктів соцсфери Люботина до сталого функціонування в осінньо-зимовий період розповів перший заступник міського голови Олег Іващенко. За його словами, весь житловий фонд Люботина вже переведений на індивідуальне опалення. Теплове господарство міста готове на 40 %.

Також члени штабу обговорили питання стану та ремонту місцевих доріг, підготовки водопровідно-каналізаційного господарства, розрахунків за послуги тепло-, водопостачання й водовідведення, а також затвердження економічно обґрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги.