ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Регіональна філія «Південна залізниця» святкує 150-річчя

05 липня 2019 | 15:09

Участь в урочистостях 5 липня взяв перший заступник голови ХОДА Марк Беккер.

На заході був присутній голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Марк Беккер привітав колективи Харківського вокзалу та Регіональної філії «Південна залізниця» зі 150-річчям від імені голови ХОДА Юлії Світличної.

«150 років тому до харківського вокзалу прийшов перший потяг та з 1869 року розпочалася потужна та яскрава історія Південної залізниці, – відзначив Марк Беккер. – На сьогодні Регіональна філія «Південна залізниця» – одна з найкращих та найпотужніших в Україні».

Марк Беккер додав, що завдяки професіоналам своєї справи, котрі впродовж багатьох років працюють у Південній залізниці, підприємство стрімко розвивається.

«Я завжди знаю, що на колектив Південної залізниці, навіть у найтяжчий момент, можна покластися, - сказав голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов. – За 150 років існування працівники Південної магістралі виховали особливий дух».

За його словами, колектив Регіональної філії «Південна залізниця» і надалі залишатиметься сильною опорою для всієї «Укрзалізниці».

Під час заходу перший заступник голови ХОДА нагородив кращих працівників Харківського вокзалу та Південної залізниці почесними відзнаками Харківської обласної державної адміністрації.

Фото

Теги: беккер залізниця ювілей

Версія для друку Поділиться:


Вверх