Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Вадим Данієлян провів особистий прийом громадян

Вадим Данієлян провів особистий прийом громадян

5 липня жителі області зверталися до заступника голови ХОДА за допомогою у вирішенні питань зі сфери ЖКГ та ремонту місцевого дорожнього фонду.

Переважно заявники розповідали про проблеми з водопостачанням в їхніх населених пунктах.

Так, мешканка селища Прудянка Дергачівського району розповіла про погану якість води в колодязі біля її будинку. Вадим Данієлян дав доручення розібратися в ситуації й обговорити шляхи вирішення проблеми з місцевою владою Департаменту ЖКГ та розвитку інфраструктури ХОДА. Про порив, який триває значний час на водопроводі в селі Шарівка Валківського району, повідомив місцевий житель. Заявниця з селища Первомайський розповіла про відсутність води в своєму мікрорайоні. Вирішенням цих питань також буде займатися Департамент ЖКГ облдержадміністрації.

Депутат місцевої ради з Солоницівки повідомив заступника голови ХОДА про незадовільний стан мереж водопостачання. За його словами, центральна магістраль через технічну зношеність вже не забезпечує безперебійного доставлення води жителям селища.

«Ми просимо вас сприяти виділенню коштів з обласного бюджету для модернізації системи водопостачання. Найближчим часом на сесії селищної ради будуть розглянуті питання формування тарифу, також місцевий бюджет готовий брати участь у співфінансуванні», - заявив представник громади.

Вадим Данієлян зазначив, що питання потребує детального вивчення, також він обіцяв тісне співробітництво для вирішення проблеми по суті.

Із селища Солоницівка на прийом також прийшли жителі багатоквартирного будинку. Вони розповіли, що підвал багатоповерхівки постраждав від заливу води. Комунальні служби викачали воду, але проблема зношеності мереж та неприємного запаху не вирішена.

«Беремо під контроль ваше звернення. У найкоротші терміни наші фахівці доєднаються до вирішення вашого питання», - зазначив Вадим Данієлян.

Також до заступника голови ХОДА зверталися жителі Харківського й Балаклійського району з приводу ремонту місцевих доріг. Крім того, жителі Харківської області просили допомоги у вирішенні питань, пов'язаних з призначенням субсидії та переведення житла на індивідуальне опалення.

Вирішення всіх питань, озвучених у ході особистого прийому, Вадим Данієлян взяв під особистий контроль.