Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

На шляху до Лозової виконали половину запланованих робіт, а на об’їзній – 35%

На шляху до Лозової виконали половину запланованих робіт, а на об’їзній – 35%

З ходом ремонтних робіт на трасі Мерефа – Лозова - Павлоград 4 липня ознайомилася голова Харківської ОДА Юлія Світлична.

Очільниця області відвідала Первомайський та Лозівський райони, де поспілкувалася з місцевими громадами та заслухала доповіді про виконані ремонтні роботи керівників дорожніх служб регіону.

«Харків – Мерефа – Лозова – Павлоград – це одна з найбільш зруйнованих доріг в області. Люди багато років чекали на її ремонт. Є дійсно низка проблемних питань – як виробничого, так і фінансового характеру. Вирішувати їх допомагають Президент України Володимир Зеленський та Прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Ці питання знаходяться на їх особистому контролі, - сказала голова ХОДА Юлія Світлична. - Зараз ми, окрім комплексного ремонту цієї траси, будуємо об’їзну дорогу вздовж міста Лозова. Роботи йдуть за графіком – максимальними темпами».

Керівниця області відзначила, що дорога на Лозову стане 4-ю великою магістраллю регіону, яка буде повністю відремонтована. Вже комплексно відновлені автошляхи до Донецької, Луганської та Сумської областей.

За інформацією заступника начальника з розвитку доріг Служби автомобільних доріг у Харківській області Сергія Пляки, наразі на дорозі Мерефа – Лозова – Павлоград виконано близько половини всіх запланованих на цей рік робіт.

«Ми запланували цього року, виходячи з обсягу фінансування, повністю відновити ділянку до міста Лозова. З урахуванням робіт, які були виконані в минулому та позаминулому роках, це 107 кілометрів загалом. Ще 5 км відремонтуємо за містом Лозова – до села Іванівка. Крім того, виконуються ремонти 4 штучних споруд (мостів та шляхопроводів)», - повідомив Сергій Пляка.

Зараз дорожники виконують низку робіт на різних ділянках шляху: вкладають 20-сантиметрову основу, там, де вона вже є, - асфальтують, облаштовують узбіччя. Паралельно продовжується фрезерування старого покриття – вже поряд із Краснопавлівкою Лозівського району. Біля самої Лозової розгорнулися будівельні роботи. Тут коштом Дорожнього фонду Харківської області створюють першу за часів незалежності України нову місцеву дорогу – в об’їзд міста.

«Будівництво цієї дороги дозволить розвантажити рух у Лозовій. Зараз весь транзитний великоваговий транспорт іде центром міста – біля шкіл, дитячих садків тощо. Інтенсивність руху складає більше ніж 3000 автомобілів на добу, - розповів директор ДП «Дороги Харківщини» Ігор Турченко. - Загальна ділянка нового будівництва складає 1,6 км. При цьому містом транспорт зараз проїжджає майже на 8 км більше. Тобто водії зможуть зекономити час. Зараз будівельні роботи виконані на 35% - відсипана глина, знятий шар ґрунту. На наступному тижні підрядник розпочне роботи з відсипання основи з піску та щебеню».

Загалом, за інформацією Юлії Світличної, цього року на Харківщині ремонтні роботи проведуть на близько 100 дорогах – як державного, так і місцевого значення.

Більше фото