Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Кожна копійка бюджетних коштів під час ремонту дороги на Лозову має бути використана за призначенням. Юлія Світлична

Кожна копійка бюджетних коштів під час ремонту дороги на Лозову має бути використана за призначенням. Юлія Світлична

4 липня під час робочої поїздки до Первомайського та Лозівського районів області голова ХОДА перевірила хід ремонтних робіт на дорозі Мерефа – Лозова – Павлоград.

Юлія Світлична оглянула обсяг робіт, які вже виконано, а також ознайомилася з подальшими планами дорожників. Про хід робіт голові Харківської ОДА відзвітували керівники Служби автомобільних доріг у Харківській області та ДП «Дороги Харківщини», яке відповідає за будівництво об’їзної дороги міста Лозова.

Очільниця області акцентувала увагу дорожників на безумовній вимозі контролювати якість робіт та цільове використання коштів.

«Нагадую Службі автомобільних доріг та всім будівельникам, що особистий та постійний контроль повинен бути – не тільки за якістю виконаних робіт, але й будівельних матеріалів (у першу чергу, це стосується асфальту) та, звичайно, технології, - наголосила Юлія Світлична. – Ви маєте віднестися з повною відповідальністю до кожної копійки бюджетних коштів – щоб вона була використана за призначенням».

Голова ХОДА також звернулася до присутніх на місці представників правоохоронних органів області.

«Прошу силові структури звернути увагу на те, щоб цільове використання коштів було дотримано. Не заважати будівництву дороги, а використати всі можливості, щоб усе фінансування було використано за призначенням», - сказала Юлія Світлична.

Нагадаємо, цього року заплановано відновити 76 км траси Мерефа – Лозова – Павлоград, а також побудувати об’їзну дорогу для міста Лозова. Виділення необхідних для комплексного ремонту коштів окремим рядком у держбюджеті цього року домоглася голова ХОДА Юлія Світлична.

Більше фото