ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Журналістів запрошують на відкриту репетицію у новій великій залі філармонії

04 липня 2019 | 10:28

5 липня в Харківській обласній філармонії відбудеться закриття 90-го концертного сезону.

О 16:30 в оновленій великій залі відбудеться брифінг головного диригента філармонії Юрія Янка. Він розповість по нові проєкти 90-го сезону філармонії, серед яких - концерти для дітей та молоді (наприклад, новорічна музична казка, написана спеціально для Харківської філармонії українською авторкою). Також філармонія вперше представила нове світломузичне 3D-шоу з симфонічним оркестром, в якому були використані сучасні проєкційні технології. Вперше музиканти закладу виступили просто неба на популярному молодіжному майданчику арт-заводу «Механіка. Інша земля» тощо.

Також представники ЗМІ зможуть поспілкуватися з лауреатом Міжнародного конкурсу ім. Королеви Єлизавети в Брюсселі, Міжнародного конкурсу скрипалів і альтистів ім. М. Росталя в Берліні Артемом Шишковим. Зараз він - перша скрипка знаного німецького квартету Lipkind Quartet. Лауреат 16 міжнародних конкурсів, володар багатьох нагород і стипендій, ім’я якого вписане у «Золоту книгу» фонду «Нові імена Планети», спеціально прилетить до Харкова, щоб взяти участь у заключному концерті сезону. Він виконає Концерт для скрипки з оркестром Петра Чайковського. 

Також на закритті прозвучить Третя симфонія С. Рахманінова.

На представників ЗМІ чекають 5 липня о 16:30 у новій великій залі філармонії (Римарська, 21). Буде відкрито центральний вхід.

Теги: філармонія закриття сезону брифінг відкрита репетиція

Версія для друку Поділиться:


Вверх