ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Олександр Скакун зустрівся з делегацією Канадської місії зі спостереження за позачерговими виборами

03 липня 2019 | 11:23

Захід відбувся 2 липня.

Розпочинаючи захід, заступник голови ХОДА ознайомив спостерігачів з соціально-економічним станом Харківської області та запевнив, що завдяки координованій роботі правоохоронних органів ситуація на Харківщині стабільна і контрольована.

«Усі передвиборчі кампанії проходять у форматі політичної дискусії між кандидатами. Партії готуються до виборів згідно з чинним законодавством», - сказав Олександр Скакун.

Представники делегації Канадської місії зі спостереження за позачерговими виборами народних депутатів поцікавилися станом готовності обласної влади у разі виникнення надзвичайних ситуацій, зокрема - повідомлень про замінування приміщень.

«Задля недопущення закриття виборчих дільниць у день голосування через загрозу мінування прийнято рішення всі дільниці на території Харківської області за день до виборів перевірити та взяти під цілодобову охорону», - зазначив Олександр Скакун.

У ході зустрічі заступник голови ХОДА відповів і на інші питання, що стосувались суспільно-політичної ситуації в Харківській області та виборчого процесу позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Фото

Теги: скакун. канада вибори

Версія для друку Поділиться:


Вверх