Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Харківщина приймає чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту

Харківщина приймає чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту

В урочистому відкритті змагань взяли участь голова ДСНС Микола Чечоткін та перший заступник голови ХОДА Марк Беккер.

З 2 по 5 липня в Харкові на базі спортивного комплексу ГУ ДСНС України в Харківській області проходитимуть чемпіонати України (ДСНС) з пожежно-прикладного спорту серед дорослих та юнаків, що зібрали на одному стадіоні 360 учасників з усієї країни.

Звертаючись до присутніх на урочистому відкритті змагань, Марк Беккер передав вітання від керівниці області Юлії Світличної та зазначив, що пожежно-рятувальний спорт - це спорт мужніх та сильних.

«Мені дуже приємно вітати учасників змагань на території Харківської області. Загін Головного управління ДСНС України у Харківській області налічує понад 3400 співробітників, які завжди демонстрували мужність і відвагу в надзвичайних ситуаціях, - сказав Марк Беккер. – Вони героїчно проявили себе під час ліквідації пожеж на військових складах у містах Лозова та Балаклія».

Голова Державної служби з надзвичайних ситуацій України Микола Чечоткін зазначив: «Пожежно-прикладний спорт перестав бути просто професійною підготовкою. Це спорт, що допомагає пожежникам «дивитися в очі» вогню, перешкодам та загрозі».

За результатами першого дня змагань визначили переможниць серед жінок у підйомі по штурмовій драбині у вікно 2-го поверху. 3-е місце посіла представниця Запорізької області Валерія Гальченко, «срібло» завоювала наша землячка Жанна Ярушевська, а «золото» – Юлія Гаврилюк з Волині. Серед чоловіків у підйомі по штурмовій драбині у вікно 4-го поверху призові місця розподілилися наступним чином: 3-е місце – представник збірної команди Одеської області Юрій Плотніков, 2-е – Арсен Іпієв з Черкаського університету пожежної безпеки. Чемпіоном України 2019 року в цій дисципліні став представник Одеської області Євген Більченко.

Також під час заходу перший заступник голови ХОДА вручив відзнаки облдержадміністрації кращим представникам Головного управління ДСНС України в Харківській області.