Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Для будівництва початкової школи в Пісочині виділені додаткові кошти з ДФРР

Для будівництва початкової школи в Пісочині виділені додаткові кошти з ДФРР

Відбулось засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку.

Захід пройшов під керівництвом заступника голови ХОДА Вадима Данієляна. Під час засідання розглянули питання формування уточненого узагальненого переліку інвестиційних проєктів, що можуть реалізуватися в області коштом ДФРР у 2019 році.

Зокрема, як наголосив Вадим Данієлян, нерозподілений залишок коштів у сумі 6 млн 493 тис. зі спецфонду держбюджету буде спрямований на будівництво початкової школи та дитячого садка у мікрорайоні «Надія» селища Пісочин Харківського району. Нагадаємо, «перший камінь» будівництва комплексу заклали у вересні 2018 року. Реалізацією проекту опікується особисто голова ХОДА Юлія Світлична. Нова початкова школа (1-4 класи) матиме три поверхи і розрахована на 240 місць. У садочку зможуть навчатися 95 дітлахів. Відповідно до проекту обидві будівлі будуть з’єднані харчоблоком. Вхід до навчального закладу буде обладнано пандусом, створено безперешкодний доступ до усіх приміщень, запроектовано спеціальний туалет для дітей з особливими потребами, ліфт для підйому на 2 та 3-й поверхи. Також передбачено придбання спеціальних меблів для дітей з особливими потребами.

За даними начальниці відділу розвитку споживчого ринку Департаменту економіки та міжнародних відносин ХОДА Ольги Шамаєвої, усього в регіоні цього року коштом ДФРР реалізуються 24 проєкти. Більшість з них уже знаходяться на стадії реалізації.