ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У ХОДА перевірили готовність Балаклійського й Первомайського районів до опалювального сезону

02 липня 2019 | 16:08

Відбулось чергове засідання обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об'єктів соцсфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період.

Захід пройшов під керівництвом першого заступника голови ХОДА Марка Беккера та заступника голови ХОДА Вадима Данієляна.

На початку засідання головуючі підкреслили, що питання підготовки об’єктів господарського комплексу та соцсфери до опалювального сезону знаходиться на особистому контролі керівниці області Юлії Світличної.

Доповідаючи про готовність до зими Балаклійського району, голова РДА Степан Масельський відзначив, що основне питання, яким зараз опікується керівництво Балаклійщини, – це переведення житлового фонду селища Донець на альтернативне опалення.

«У селищі 75 житлових будинків. Цього року ми призупиняємо централізоване опалення й працюємо над переведенням на індивідуальне. Для забезпечення теплом школи, об’єктів охорони здоров’я та деяких житлових будинків будується нова котельня», - сказав Степан Масельський.

У цілому, за його даними, готовність теплових мереж та топкових у районі на сьогодні складає 50%.

Голова Первомайського району Володимир Павленко доповів про 80-відсоткову готовність об’єктів інфраструктури району до зими.

«Головні об’єкти опалення – заклади освіти (12 шкіл і 14 дитячих садків). Район за підтримки ХОДА повністю перевів за 4 роки систему опалення закладів освіти на тверде паливо. Економія коштів після комплексних заходів з енергоощадження в школах складає 70%», - повідомив Володимир Павленко.

Також, за його даними, наразі в районі триває підготовка до роботи в осінньо-зимовий період каналізаційно-водопровідного господарства.

За твердженням першого заступника Первомайського міського голови Антона Орєхова, у сфері теплового господарства міста з 12 котелень повністю готові до зими 5. Також він повідомив про готовність до зими 24% житлового фонду.

Члени штабу обговорили питання підготовки водопровідно-каналізаційного господарства, розрахунків за послуги тепло-, водопостачання та водовідведення, а також затвердження економічно обґрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги.

Окрему увагу приділили стану та ремонту місцевих доріг. Так, голова Первомайської РДА від імені громади подякував керівниці області Юлії Світличній за проведення ремонту дороги Мерефа – Лозова – Павлоград, що з’єднує місто Первомайський з обласним центром та сусідньою Лозовою.

Вадим Данієлян зазначив, що це перший комплексний ремонт цієї дороги з моменту її будівництва - тобто за останні майже 50 років.

«На даний момент виконано 43% від запланованих робіт, повністю дорогу відремонтують до жовтня. Також хочу нагадати, що ми будуємо дорогу місцевого значення – об’їзд довкола Лозової, що дасть можливість розвантажити рух цим містом. 1,8 км нової дороги будується коштом субвенції на дороги місцевого значення», - сказав Вадим Данієлян.

Фото

Теги: беккер данієлян засідання штабу підготовка до зими

Версія для друку Поділиться:


Вверх