Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Олександр Скакун зустрівся з делегацією експертів США з питань зовнішньої політики

Олександр Скакун зустрівся з делегацією експертів США з питань зовнішньої політики

Під час зустрічі обговорили питання підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України, проживання на території області ВПО тощо.

На початку заходу заступник голови ХОДА Олександр Скакун повідомив іноземним делегатам про суспільно-політичну ситуацію в Харківській області. Він відзначив, що підготовка до проведення позачергових виборів народних депутатів України в Харківському регіоні триває згідно з наміченими планами.

«Ситуація повністю знаходиться під контролем правоохоронців. Ми розуміємо та оцінюємо всі ризики, які можуть виникнути під час виборів, тож працюємо в посиленому режимі. Наша мета – якісне проведення чесних, демократичних виборів на території області», - звернувся до іноземних представників Олександр Скакун.

Про актуальні питання проживання на Харківщині тимчасово переміщених осіб з окупованих частин Луганської та Донецької областей розповів директор Департаменту соціального захисту населення ХОДА Юрій Шпарага. За його даними, в області проживає 129 тис. ВПО, з них 49 тис. - пенсійного віку й понад 12 тис. дітей шкільного віку.

«Усі права громадян України на території Харківської області для цих громадян надані. Усі соціальні виплати для цієї категорії забезпечені», - проінформував Юрій Шпарага.

Крім того, представники делегації США - Директорка адвокації міжнародної політики, Human Rights First Мелісса Гупер та редакторка часопису Newsweek Крістіна Маза цікавилися питаннями забезпечення прав та свобод для громадян України, свободи слова в Харківській області, політичної боротьби й здатністю правоохоронців щодо забезпечення громадської безпеки.