ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Анатолій Бабічев провів прийом громадян

02 липня 2019 | 13:11

Питання, які порушували жителі Харкова і області в ході прийому 2 липня, стосувалися сфер освіти, спорту, молодіжної політики.

Так, жителька Пісочина звернулася до заступника голови ХОДА з проханням сприяти у зарахуванні її сина в школу «Мобіль». Жінка купила квартиру в цьому районі, але місць у навчальному закладі немає, школа переповнена. Діставатися найближчої школи, де є місця, потрібно довше. Дитина заявниці - астматик, тому вона переживає, що взимку в нього будуть проблеми зі здоров'ям через довгу дорогу до школи.

Анатолій Бабічев зазначив, що нова школа в Пісочині, дійсно, дуже затребувана. Він пообіцяв вивчити питання і, за можливістю, допомогти заявниці вирішити проблему.

Також на прийом прийшли двоє жителів Харківського району, які претендують на соціальне житло як діти-сироти. Анатолій Бабічев пояснив, що протягом останніх двох років в області близько 100 осіб отримали соціальне житло.

«У цьому році змінюється порядок надання соціального житла. Найближчим часом ми чекаємо на відповідну постанову Кабінету міністрів. Тоді ми будемо розуміти, чи є у нас можливість придбати для вас соціальне житло», - пояснив заступник голови ХОДА.

Крім того, в ході прийому громадян порушувалися питання, пов'язані з реєстрацією релігійної організації, з отриманням архівних виписок для перегляду розміру пенсії, створенням спортивних секцій для школярів тощо.

Усі звернення громадян будуть розглянуті профільними підрозділами ХОДА, а заявники отримають відповіді у встановлені законом терміни. Рішення озвучених питань Анатолій Бабічев взяв під особистий контроль.

Фото

Теги: бабічев прийом

Версія для друку Поділиться:


Вверх