ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Дорожники Харківщини вже виконали більше половини від запланованих ремонтних робіт

27 червня 2019 | 13:21

Про підсумки проведеної роботи з влаштування доріг державного та місцевого значення у першому півріччі 2019 року говорили 27 червня під час брифінгу.

Так, за даними заступника начальника з розвитку доріг Служби автомобільних доріг у Харківській області Сергія Пляки, на сьогодні САД виконано майже 53% від запланованих робіт. Зокрема, з 14 об’єктів закінчено ремонт на дорогах Харків - Вовчанськ , Харків – Зміїв – Балаклія - Гороховатка, Чугуїв – Печеніги, Дергачі – Козача Лопань, Старий Мерчик - Мурафа – Краснокутськ. За словами спеціаліста, на цих об’єктах планові роботи з відновлення покриття на цей рік завершені повністю. На деяких трасах облаштовують узбіччя та наносять розмітку.

«Найбільший за фінансуванням і виконаними роботами об’єкт - дорога Мерефа-Лозова-Павлоград. На ній на сьогодні з 76 км запланованого до відновлення покриття відремонтовано 39 км. Якщо говорити територіально, то вже пройшли місто Первомайський та близько 7 км залишилося до кордону з Лозівським районом. Крім того, на цій дорозі ремонтують 4 штучних споруди, всі роботи проводяться згідно з графіком. Закінчити ремонт дороги заплановано на кінець вересня», - розповів про хід робіт на автодорозі Сергій Пляка.

Також, за його інформацією, розпочаті заходи з поліпшення дорожнього руху в районі екопарку на окружній дорозі Харкова. Наразі проводиться тендерна процедура. Крім того, саме тут, на дорозі Харків – Щербаківка, буде побудовано наземний перехід.

«На цій дорозі в районі екопарку планується влаштувати сучасний надземний пішохідний перехід - з ліфтами та ескалаторами. Уже є проєктний ескіз, усього проєкт розрахований на два роки. Цього року запланована розробка проєктно-кошторисної документації та початок підготовчих робіт», - заявив Сергій Пляка.

Крім того, заступник начальника з розвитку доріг САД у Харківській області розповів про експлуатаційне утримання доріг. Так, генеральним підрядником ДП «Харківський облавтодор» проводяться роботи з ліквідації ямковості на дорогах державного значення. На таких напрямках, як Чугуїв - Печеніги, Харків - Вовчанськ, Київ – Харків - Довжанський роботи завершені повністю. На завершальному етапі - ліквідація ямковості на дорозі Харків - Сімферополь. На окружній дорозі та Київській трасі протягом місяця дорожники планують поновити дорожню розмітку та виконати роботи з фарбування бар’єрних огорож та поруччя на визначених ділянках. Також, за словами Сергія Пляки, на підприємстві вже розпочали підготовку до зимового періоду.

На місцевій мережі доріг із запланованих до ремонту цього року 86 об’єктів відремонтовано 45, це 55%. Це заявив перший заступник директора ДП «Дороги Харківщини» Сергій Литвинець.

«Зараз роботи проводимо в 6 районах області. На автомобільній дорозі Дергачі - П’ятихатки закінчено роботи з влаштування вирівнювального шару асфальтобетонного покриття. Також тривають роботи в Харківському районі – на під’їзді до населеного пункту Хорошеве. У Боровій, на автодорозі Борова – Дружелюбівка, й у Балаклійському районі - на дорозі Нурове – Гусарівка, а також у Богодухівському районі тривають роботи з поточного та середнього ремонту», - повідомив Сергій Литвинець.

Крім того, розпочаті підготовчі роботи на дорозі Андріївка – Курган - Мілова, де планують капітально відремонтувати міст через Сіверський Донець. З понеділка тут розпочнуться роботи з фрезування.

Тривають роботи з будівництва об’їзної дороги біля м. Лозової. Вже закінчені роботи зі зняття родючого шару ґрунту, тривають роботи з влаштування комунікацій та встановлення водопропускних труб.

Також на місцевих дорогах щодня ліквідовують близько 3 тис. кв. м ямковості. Працюють близько 40 ремонтних бригад.

Фото

Теги: брифінг ремонт доріг

Версія для друку Поділиться:


Вверх