ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Амбулаторія в Малій Данилівці отримала нове обладнання, а дві сільради району – нову техніку

26 червня 2019 | 12:19

Амбулаторія в Малій Данилівці отримала нове обладнання, а дві сільради району – нову техніку

Під час робочої поїздки на Дергачівщину голова ХОДА Юлія Світлична передала сертифікати на нову техніку громадам та закладам району.

26 червня керівниця області відвідала медичну амбулаторію в Малій Данилівці. Заклад нещодавно відремонтували. Зараз тут поступово оновлюють обладнання. Так, Юлія Світлична передала амбулаторії першочергово необхідні тонометри, фонендоскопи, ростоміри тощо. Біля закладу вона також провела зустріч із громадою селища. Під час зустрічі обговорили питання розвитку населеного пункту та надання додаткових медичних послуг його мешканцям. Зокрема, жителі Малої Данилівки звернулися до керівниці області з проханням організувати в місцевій амбулаторії виїзні прийоми кардіолога. Голова ХОДА доручила реалізувати цю пропозицію та встановити графік прийомів спеціаліста двічі на тиждень.

У районному центрі – Дергачах – Юлія Світлична передала ключі від нової сміттєприбиральної техніки головам двох сільських рад району – Проходівської та Токарівської.

«Екологія - це наше майбутнє, - сказала керівниця області. - Як ми будемо ставитися до природи, так вона відповідатиме нам. Тому сьогодні передаємо техніку, яка буде обслуговувати людей, стежити за чистотою та приводити до ладу Дергачівський район».

Голова ХОДА відзначила, що питання поводження з побутовими відходами найгостріше стоїть саме в невеликих населених пунктах області, оскільки невеликі місцеві бюджети не дозволяють радам власним коштом придбати необхідну техніку. Кошти на нові сміттєвози для сільських рад були виділені з обласного бюджету.

Голова Проходівської сільської ради Олександр Євчун подякував керівниці області за підтримку.

«Дякую, що ви звернули увагу на малі сільські ради з маленьким бюджетом. Адже в нас теж живуть люди, які прагнуть жити цивілізовано, в чистоті», - сказав він.
Більше фото

Фото

Теги: світлична амбулаторія обладнання мала данилівка дергачі сміттєвоз

Версія для друку Поділиться:


Вверх