ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Олександр Скакун зустрівся з представницею Міжнародної місії зі спостереження за виборами НДІ

25 червня 2019 | 12:38

Олександр Скакун зустрівся з представницею Міжнародної місії зі спостереження за виборами НДІ

25 червня в ХОДА обговорили питання організації та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Заступник голови ХОДА ознайомив довгострокову аналітикиню Міжнародної місії зі спостереження за виборами Національного демократичного інституту міжнародних відносин з питань політичного контексту і проведення виборчих кампаній Аліенор Бенуа з соціально-політичною ситуацією в Харківській області. Він також запевнив її, що намічений виборний процес в області відбудеться згідно з чинним законодавством.

«Ми націлені на проведення демократичних виборів, які б відбивали волевиявлення народу, тому буде зроблено все, щоб результати цих виборів не були спотворені, - зазначив Олександр Скакун. - При координації ХОДА правоохоронним блоком регіону будуть проведені всі заходи, щоб забезпечити безпеку в момент формування ділянок, безпосередньо на виборчих дільницях під час голосування і при підрахунку голосів. У процесі підготовки й проведення виборів від наших міжнародних партнерів та спостерігачів ми постараємося отримати високу оцінку».

Аліенор Бенуа розповіла про діяльність місії, яка полягає в спостереженні за виборним процесом і у визначенні його відповідності міжнародним демократичним принципам.

«Ми є частиною наглядової місії, яка була запрошена Національним демократичним інститутом. Я є аналітикинею з політичного контексту, інші займаються аналізом правового боку виборного процесу, є фахівці медіасфери», - зазначила Аліенор Бенуа.

Фото

Теги: скакун зустріч міжнародна місія спостереження за виборами

Версія для друку Поділиться:


Вверх