Харківська обласна державна адміністрація

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

В області пройдуть заходи у рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Я – громада!»

24 червня 2019 | 12:11

З 27 по 29 червня долучитися до них запрошують у Сахновщині, Шевченковому та Дворічній.

Кампанія «Я – громада!» має на меті інформувати населення про реформу децентралізації та її аспекти, зокрема, у сфері освіти та охорони здоров'я, підвищити обізнаність громадськості щодо її сутності, продемонструвавши найкращі практики вже наявних об'єднаних територіальних громад, а також заохотити громадян ставати агентами змін.

До участі у заходах програми на Харківщині запрошуються жителі, фахівці з питань децентралізації, охорони здоров'я, освіти, навколишнього середовища та спорту, місцеві органи влади, журналісти.

Програма включає тематичну інформацію, дискусії, інтерактивні ігри, експертні поради, розваги, квест.

27 червня, Сахновщина

Публічний захід «Містечко децентралізації» (центральна алея парку), 17:00 – 21:00.

28 червня, Шевченкове

Публічний захід «Містечко децентралізації» (Районний будинок культури, вул. Лермонтова), 17:00-21:00.

29 червня, Дворічна

Публічний захід «Містечко децентралізації» (вул. Слобожанська, 8), 16:00 – 20:00.

Контакти для медіа: Наталія Крамар, менеджер проєкту «Я – громада!», тел.: (050) 984-62-46, nataliya.k@actionprgroup.com.

Довідка. Заходи Всеукраїнської інформаційної кампанії «Я – громада!» відбудуться у 39 населених пунктах різних областей України. Загалом пройдуть 28 публічних та 11 діалогових заходів за участю широкої громадськості, ГО, представників ОТГ, волонтерів та журналістів.

Концепція «Містечка децентралізації» (у 28 населених пунктах) дозволить одночасно провести низку інтерактивних заходів, що поєднують інформаційно-просвітницьку діяльність, презентації кейсів, обмін досвідом, іграми та розважальними форматами. Це дозволить залучити і об'єднати людей усіх соціальних і вікових груп доступним і цікавим шляхом.

Діалогові заходи для цільових груп також плануються у форматах інформування, презентації кейсів та дискусій (у 11 населених пунктах).

Всеукраїнська інформаційна кампанія «Я – громада!» реалізується Програмою для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Фото

Теги: я громада

Версія для друку Поділиться:


Вверх