Харківська обласна державна адміністрація

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Вадим Данієлян провів особистий прийом громадян

21 червня 2019 | 13:23

21 червня жителі області зверталися до заступника голови ХОДА за допомогою у вирішенні питань зі сфери ЖКГ та ремонту місцевого дорожнього фонду.

Усього до Вадима Данієляна звернулися близько 20 осіб. Так, про аварійний стан місцевої мережі доріг повідомили жителі Балаклійського, Вовчанського, Харківського й Богодухівського районів. У Вовчанському районі, за словами заявників, ремонту потребують ділянки дороги Вовчанськ - Дігтярне, у Харківському районі - під'їзд до селища Хорошеве, у Балаклійському районі - ділянки місцевої траси Шебелинка - Андріївка - Явірське, а в Богодухівському районі - дорога Ріпки - Вертіївка.

Про проведені роботи та плани на ремонт перерахованих автодоріг жителям області розповів представник ДП «Дороги Харківщини».

«Керівниця області Юлія Світлична приділяє велике значення ремонту автодоріг у регіоні, як місцевого, так і державного значення. Беру під контроль кожну заяву», - відповів Вадим Данієлян.

Також на прийом до Вадима Данієляна зверталися з питаннями щодо ремонту покрівель багатоквартирних будинків, поліпшення житлових умов, переведення житла на індивідуальне опалення й працевлаштування.

Вирішення всіх питань, озвучених у ході особистого прийому, заступник голови ХОДА взяв під особистий контроль.

Фото

Теги: данієлян особистий прийом громадян

Версія для друку Поділиться:


Вверх