Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У ХОДА обговорили готовність п’яти районів Харківської області до опалювального сезону

У ХОДА обговорили готовність п’яти районів Харківської області до опалювального сезону

20 червня відбулось чергове засідання обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об'єктів соцсфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період.

Засідання, на якому розглянули стан підготовки до опалювального сезону Богодухівського, Шевченківського, Золочівського, Кегичівського та Борівського районів, відбулось під керівництвом заступника голови ХОДА Вадима Данієляна. Відкриваючи захід, він наголосив, що це питання знаходиться на особистому контролі голови ХОДА Юлії Світличної.

«Особливо це стосується соціальної сфери. Підготовка до опалювального сезону має проходити на гідному рівні, щоб гарантувати тепло населенню області час осінньо-зимового періоду», - зауважив Вадим Данієлян.

Також він звернувся до керівників районів з питанням щодо вчасного оформлення дозволів інспекції Держенергонагляду на роботу котелень.

Голова Шевченківської РДА Валерій Приходько відзначив, що наразі об’єкти теплового господарства готові до використання майже на 40%, проводиться робота з підготовки водопровідно-каналізаційного господарства.

«Усі багатоквартирні житлові будинки в районі мають автономне опалення абонентів. Відзначу, що ОСББ проводять утеплення коштом обласного та місцевого бюджету. Так, у селищі Борівське було перекрито дах житлового багатоквартирного будинку», - зазначив Валерій Приходько.

За його словами, завдяки співпраці з ХОДА за останні роки була проведена плідна робота з підготовки соціальної сфери. Зокрема, коштом обласного бюджету в усіх школах району були замінені вікна, а у трьох школах - системи опалення.

Голова Богодухівської РДА Володимир Шаров та очільник Золочівського району Ігор Гурін доповіли про плановий режим підготовки об’єктів ЖКГ та соціальної сфери до роботи в опалювальний період. Наразі вони зосередились на вирішенні питань в електро- та газопостачальній галузях.

Керівник Кегичівського району Роман Гончаров зазначив, що всі топкові та котельні знаходяться в належному стані, зараз проводиться робота зі встановлення модульних лічильників передачі показників в онлайн-режимі.

Заступник голови Борівської РДА Сергій Шутько доповів про рівень готовності теплового господарства – майже 40%.

Члени штабу також обговорили питання стану та ремонту місцевих доріг, підготовки водопровідно-каналізаційного господарства, розрахунків за послуги тепло-, водопостачання та водовідведення, а також затвердження економічно обґрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги.