Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

На дорозі Мерефа-Лозова-Павлоград ремонтують 4 шляхопроводи

На дорозі Мерефа-Лозова-Павлоград ремонтують 4 шляхопроводи

Про хід робіт під час брифінгу 20 червня розповіли у Службі автомобільних доріг у Харківській області.

«Закінчені заплановані роботи з укладання асфальтобетонної суміші на дорозі Харків-Вовчанськ, Харків-Зміїв-Балаклія, Чугуїв-Печеніги, Київ-Харків-Довжанський. Сьогодні повинні закінчити роботи з укладання асфальтобетонної суміші на дорозі Дергачі-Козача Лопань. Із запланованих 4,8 км відновлення покриття з відновленням основи роботи виконані на 4,5 км. Далі плануємо провести на цій дорозі роботи з відновлення узбіччя і нанесення розмітки. Також будуть проведені роботи з ліквідації ямковості на ділянці від Слатиного у бік Козачої Лопані», - сказав заступник начальника з розвитку доріг Служби автодоріг у Харківській області Сергій Пляка.  

Також, за його інформацією, за 3-4 дні будуть завершені роботи на ділянці біля Старого Мерчику Валківського району. На дорозі Мерефа-Лозова-Павлоград відновлено покриття до міста Первомайськ і 7 км від Первомайська у бік Лозівського району, роботи тривають.

«Паралельно з ремонтом дорожнього покриття ведуться роботи з ремонту чотирьох штучних споруд: у селі Таранівка Зміївського району, міст через річку в селі Катеринівка Лозівського району, шляхопровід за Лозовою і міст у селі Іванівка Лозівського району. Роботи плануємо завершити у кінці вересня – на початку жовтня», - сказав Сергій Пляка.

За його словами, розпочаті заходи щодо посилення безпеки дорожнього руху в районі окружної дороги. Також практично розроблений проєкт з влаштування надземного пішохідного переходу на дорозі Харків-Щербаківка.

Окрім того, на дорогах області проводяться роботи з ліквідації ямковості.

«На минулому тижні були проведені роботи з ліквідації ямковості на ділянці дороги від Чугуєва до Печенігів, включаючи Печенізьку дамбу. За декілька днів ми повністю ліквідуємо ямковість на дорозі Харків-Вовчанськ. Паралельно проводяться роботи у Краснокуцькому, Барвінківському, Ізюмському, Балаклійському, Кегичівському, Великобурлуцькому, Куп'янському, Красноградському районах. 20 червня на дорогах області працює 28 бригад», - повідомив Сергій Пляка.

Розповідаючи про ремонтні роботи на дорогах місцевого значення, директор ДП «Дороги Харківщини» Ігор Турченко зазначив, що будівництво об’їзної дороги навколо міста Лозова триває відповідно до графіка.

«Підрядник виконав роботи на 30%. Завершуються роботи з відсипання глини. На наступному тижні планується завезти пісок та щебінь на основу дороги», - сказав Ігор Турченко.

За його словами, розпочаті роботи з ремонту моста в населеному пункті Андріївка.

Усього з 89 об’єктів поточного ремонту виконано 41, на 8 ведуться роботи.