ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Марк Беккер провів особистий прийом громадян

19 червня 2019 | 14:34

19 червня до першого заступника голови ХОДА зверталися переважно з питаннями, які стосувалися земельних та трудових відносин.

Так, до Марка Беккера звернулась жителька Харківської області з проханням сприяти встановленню статусу «ветеран праці».

«Я в свій час працювала бортпровідницею і до 1992 року літала понад 600 годин на рік. Коли пішла на пенсію, загального стажу в мене було понад 20 років, - зауважила заявниця. – Для нарахування пенсії спеціалісти взяли до уваги лише вислугу років, без журналу годин, проведених у польоті, де кожен рік рахується за два».

Перший заступник голови ХОДА відповів заявниці, що її звернення буде розглянуто відповідними спеціалістами з урахуванням всіх наявних документів.

Низка питань, що були розглянуті у ході особистого прийому громадян, стосувалися оформлення земельних ділянок в оренду. Всі жителі області, котрі звернулися з подібними питаннями, отримали вичерпне роз’яснення від представника Держгеокадастру, що був присутній на прийомі.  

Також на заході порушувались питання поліпшення житлових умов та екологічного стану на території Харківської області.

Усі питання, що озвучувались, перший заступник голови ХОДА пообіцяв детально вивчити і надати заявникам відповіді та можливу допомогу в рамках законодавства України.

Фото

Теги: беккер прийом земля

Версія для друку Поділиться:


Вверх