Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У ХОДА обговорили організаційні питання проведення чемпіонату Європи з регбі серед жінок

У ХОДА обговорили організаційні питання проведення чемпіонату Європи з регбі серед жінок

Міжнародні спортивні змагання відбудуться в Харкові на арені спорткомплексу ХОО ФСТ «Динамо» 20 та 21 липня.

У робочій нараді 19 червня взяли участь представники силових відомств, структурних підрозділів облдержадміністрації, спортивних та громадських організацій. Засідання пройшло під керівництвом заступника голови ХОДА Анатолія Бабічева.

Він наголосив, що Харківщина залишається найбільш популярним регіоном у країні для проведення міжнародних спортивних змагань, та наголосив на необхідності якісного вирішення всіх організаційних моментів.

«Усі організаційні заходи повинні проводитися на високому рівні, особлива увага буде приділена заходам безпеки до, під час та після проведення чемпіонату», - зауважив Анатолій Бабічев.

За словами представника Громадської спілки «Федерацiя регбi Харкiвської областi» Романа Бихова, їхня організація отримала повноваження від ФРУ та організації Регбі Європи на проведення 2 етапу Гран-прі Європи з регбі-7 серед жінок. 1 тур пройде 29-30 червня у місті Маркус у Франції.

«Проведення цього заходу має величезне значення як для нашого регіону, так і для всього спортивного олімпійського руху України, оскільки турнір є одним з кваліфікаційних етапів до Олімпійських ігор у Токіо», - сказав Роман Бихов.

Також він відзначив, що участь у змаганнях візьмуть 12 країн. Організатори очікують, що свято спорту відвідають близько 5 тисяч глядачів.