ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

16 харківських спортсменів змагатимуться за медалі ІІ Європейських ігор

19 червня 2019 | 11:20

Вони пройдуть у Мінську з 21 по 30 червня та зберуть понад 4000 учасників з 50 країн, які розіграють медалі в 23-х дисциплінах 15 видів спорту.

Україну представлять 198 спортсменів. У п’яти видах спорту за нагороди змагатимуться харків’яни. За інформацією Управління у справах молоді та спорту ХОДА, найбільше представництво - у бадмінтоні: Валерій Атращенков, Артем Почтарьов, Гліб Бекетов, Михайло Махновський, Єлизавета Жарка та Марина Ільїнська.

За медалі Європейських ігор боротимуться також п’ять харківських боксерів: Микола Буценко, Рамазан Муслімов, Ярослав Харциз, Юрій Шестак та Юлія Циплакова.

По два спортсмени маємо в боротьбі самбо - Дмитро Євдошенко та Анастасія Шевченко, а також - у настільному тенісі: Тетяна Біленко і Ганна Гапонова.

У легкій атлетиці Харківщину в секторі стрибків у висоту представить Богдан Бондаренко.

В Україні ІІ Європейські ігри транслюватимуть телеканали «НТН» та «Інтер».

Нагадаємо, на перших Європейських іграх, які в червні 2015 року відбулися в азербайджанському Баку, спортсмени Харківської області здобули 1 золоту, 2 срібні та 4 бронзові нагороди. Золоту медаль у командних змаганнях зі стрільби з лука виборов Віктор Рубан. «Срібло» у греко-римській боротьбі завоював Дімітрій Тимченко. Три бронзові медалі здобула збірна України з синхронного плавання. Єлизавета Яхно, Яна Нарєжна, Валерія Апрелєва, Валерія Бережна, Вероніка Гришко, Ганна Єсіпова, Аліна Шинкаренко та Катерина Ткачова були третіми в групах та комбі. Також Єлизавета Яхно та Яна Нарєжна посіли третє місце в змаганнях дуетів. Ще одну бронзову медаль Харківщині принесла плавчиха Марина Колесникова, яка фінішувала третьою на дистанції 200 метрів на спині. 

Теги: спорт

Версія для друку Поділиться:


Вверх