ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Анатолій Бабічев провів особистий прийом громадян

18 червня 2019 | 11:49

18 червня до заступника голови ХОДА зверталися за допомогою у вирішенні питань зі сфер спорту та науки.

Так, один із заявників – житель міста Мерефа, звернувся до Анатолія Бабічев з проханням сприяти будівництву в населеному пункті хокейного майданчика.

«У селі Березівка підійшли до цього питання відповідально та побудували простого типу майданчик, який можна кожної зими заливати водою та без перешкод займатися хокеєм, - зазначив заявник. – Такого плану проєкт буде коштувати не дуже багато, а дозволить залучити дітей та молодь до активного способу життя, а саме - гри в хокей».

Анатолій Бабічев ознайомився з фотографіями та документацією, яку підготував заявник, та зауважив, що такий проєкт дійсно був би дуже корисний для міста Мерефа. Це питання заступник голови ХОДА взяв під особистий контроль.

Також на особистий прийом громадян звернулася заявниця з міста Люботин з проханням допомогти у вирішенні житлового питання.

«Бувши молодою вчителькою я отримала у власність кімнату для проживання у приміщенні школи, яку на той час закривали. Зі своєю сім’єю ми прописалися та облаштували собі повноцінне житло, - зазначила заявниця. – Потім я дізналася, що приміщення вивели з житлового фонду і моє перебування там незаконне».

За її словами, вона вже впродовж багатьох років звертається до місцевої влади задля вирішення свого житлового питання.

Анатолій Бабічев повідомив заявниці, що найближчим часом збере комісію з представників обласної та місцевої влади та проведе виїзне засідання.

Це та інші питання, які були озвучені під час прийому громадян, заступник голови ХОДА пообіцяв детально вивчити та надати заявникам відповіді та можливу допомогу в рамках законодавства України.

Фото

Теги: бабічев прийом освіта

Версія для друку Поділиться:


Вверх