Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У Богодухівському районі завершують будівництво нової школи

У Богодухівському районі завершують будівництво нової школи

Школу в Губарівці почали будувати у 90-х роках минулого століття, але процес був заморожений. Будівництво відновили у 2017 році за дорученням голови ХОДА Юлії Світличної.

14 червня заступники керівниці області Анатолій Бабічев та Вадим Данієлян ознайомилися зі станом об’єкту, який планується ввести в експлуатацію до початку нового навчального року.

«Будівництво практично завершене, залишилося виконати упорядкування території. Кошти на це були виділені з обласного бюджету на минулій сесії обласної ради за ініціативи голови ХОДА Юлії Світличної. Підрядник обіцяє, що за півтора місяця школа буде готова приймати дітей», - розповів Анатолій Бабічев.

Він також запевнив, що заклад матиме підтримку у питаннях матеріально-технічного забезпечення.

«Ми отримали інформацію щодо необхідних комп’ютерів, меблів, обладнання. Знайдемо джерела фінансування, щоб 1 вересня у дітей було все необхідне», - запевнив заступник голови ХОДА.

Губарівська школа розрахована на майже 100 дітей 1-9 класів.

До цього в селі Губарівка діяв навчально-виховний комплекс, який розташувався в приміщенні дитячого садка. Але будівля не пристосована під школу.

«Це питання стояло роками. Приміщення нової школи – довгобуд, роботи були розпочаті ще двадцять років тому. Тільки після того, як до вирішення цього питання підключилася  голова ХОДА Юлія Світлична, справа зрушилась з мертвої точки. Нарешті ми отримаємо сучасну школу, де будуть навчатися майже 100 дітей», - говорить голова Богодухівської РДА Володимир Шаров.