Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У Богодухівській районній лікарні завершують ремонт приймального відділення

У Богодухівській районній лікарні завершують ремонт приймального відділення

13 червня заступники голови ХОДА Анатолій Бабічев та Вадим Данієлян ознайомилися з ходом робіт у рамках робочої поїздки в район.

Як розповів директор Богодухівської ЦРЛ Микола Грищенко, за останні три роки у медичному закладі відбулися великі зміни.

«За сприяння голови ХОДА Юлії Світличної у нас проведено низку ремонтних робіт. У 2018 році в закладі замінено вікна в поліклінічному відділенні та в хірургічному корпусі, проведено капітальний ремонт холу, денного стаціонару та стоматкабінету поліклінічного відділення. Також проведено капітальний ремонт із застосуванням енергоощадних заходів у поліклінічному відділенні: утеплення фасадів, дверей, улаштування відмостки. У 2019 році виділено кошти на капітальний ремонт та перепланування приміщення будівлі стаціонарного відділення для розміщення комп’ютерного томографа та ремонт системи подачі води в цокольному приміщенні поліклінічного відділення. З початку 2019 року з районного бюджету виділено кошти на придбання медичного обладнання для фізіотерапевтичного відділення, на оснащення кабінету телемедицини, на придбання дентального рентгенологічного апарату», - розповів Микола Грищенко.

Крім того, низка робіт виконується за підтримки німецької організації GIZ. Зокрема, вже завершуються роботи щодо облаштування приймального відділення стаціонару. Виконані роботи щодо заміни внутрішніх комунікаційних мереж, опалення, трьох вхідних груп, збудовано пандус, завершуються внутрішні оздоблювальні роботи (облицювання плиткою). Для 3-х операційних приймального відділення придбано 3 великих лампи. Завершення робіт заплановано на кінець червня.

Анатолій Бабічев та Вадим Данієлян поспілкувалися з колективом лікарні та запевнили, що заклад і надалі матиме підтримку обласного керівництва.

Також, перебуваючи в закладі, заступники голови ХОДА привітали його співробітників з Днем медичного працівника та вручили з нагоди свята почесні відзнаки ХОДА.

Більше фото