ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Роботу спорткомплексу в Солоницівці буде відновлено

12 червня 2019 | 17:44

Це питання обговорили 12 червня під час робочої наради.

Нарада за участю заступника голови ХОДА Анатолія Бабічева, представників Управління у справах молоді та спорту ХОДА та керівництва Харківської ТЕС-5 відбулась на території спорткомплексу «Енергетик».

«Головне питання, яке хвилює жителів селища, – це закриття спорткомплексу. Саме з ним звернулася громада селища до голови ХОДА Юлії Світличної під час зустрічі, - зазначив Анатолій Бабічев. – Сьогодні за дорученням керівниці області ми вирішуємо це питання».

За словами Анатолія Бабічева, у спорткомплексі «Енергетик» до закриття займалися близько 400 дітей. Функціонували секції футболу, великого тенісу, боксу, настільного тенісу, а також працював басейн.

«Головне, про що ми сьогодні домовилися, – спорткомплекс «Енергетик» працюватиме, - зазначив заступник голови ХОДА. – Джерела фінансування буде знайдено, у тому числі і в обласному бюджеті».

Нагадаємо, 7 червня у рамках робочої поїздки у Дергачівський район Юлія Світлична відвідала Солоницівський ліцей №3, а також обговорила з місцевими жителями плани щодо розвитку селища.

Фото

Теги: бабічев спорткомплекс

Версія для друку Поділиться:


Вверх