ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У селі Аркадівка будують сучасну медичну амбулаторію

12 червня 2019 | 14:52

У селі Аркадівка будують сучасну медичну амбулаторію

З ходом будівництва об’єкта у Шевченківському районі ознайомився заступник голови ХОДА Вадим Данієлян.

Він зустрівся та провів робочу нараду з представниками підрядної організації ТОВ «Променергобуд», яка здійснює будівельні роботи.

Будівельні роботи в амбулаторії загальної практики - сімейної медицини у Аркадівці було розпочато в кінці грудня 2018 року. Наразі завершено мурування стін з газобетонних блоків з укладанням перемичок. Завезені плити перекриття. Виконано роботи з улаштування монолітного залізобетонного поясу по стінових блоках.

У ході зустрічі Вадим Данієлян звернув увагу підрядної організації на графік виконання робіт, узгодив черговість та терміни ремонтних робіт.

«Для того, щоб підвищити рівень доступності та якість надання медичних послуг сільському населенню та залучити до роботи у селі кваліфіковані кадри, було ухвалено закон про розвиток сільської медицини. У рамках реалізації закону в країні буде побудовано мережу сучасних медичних амбулаторій. Тому питанню будівництва амбулаторії потрібно приділити особливу увагу», - наголосив Вадим Данієлян.

За запевненням будівельників, вони мають намір завершити будівництво до  кінця поточного року.

Голова Шевченківської РДА Валерій Приходько зазначив, що жителі чекають на закінчення будівництва з нетерпінням, адже амбулаторія в селі Аркадівка передбачає обслуговування населених пунктів п’яти сільських рад: Аркадівської, Новомиколаївської, Нижньобурлуцької, Великохутірської та Петрівської – а це близько 3000 осіб населення.

Також у ході візиту заступник голови ХОДА ознайомився ще з двома об’єктами: Аркадівським відділенням денного перебування територіального центру соціального обслуговування,  де в рамках проведення конкурсу міні-проекту «Турбота про людей – обов’язок кожного з нас» завершено ремонт приміщення, та поліклінічним корпусом Шевченківської ЦРЛ, де триває капітальний ремонт.

Фото

Теги: данієлян

Версія для друку Поділиться:


Вверх