Харківська обласна державна адміністрація

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Щодо подій на території ТЦ «Барабашово»

08 червня 2019 | 13:20

Національною поліцією України відкрито низку кримінальних проваджень.

Інформацію про подію на території ТЦ «Барабашово» внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 293 («групове порушення громадського порядку»)  Кримінального кодексу України. Про це повідомили в ГУ Національної поліції в Харківській області. Також слідчі відкрили кримінальні провадження за ст. 125 («умисне легке тілесне ушкодження»), за ч. 2 ст. 345-1 («погроза або насильство щодо журналіста»), ч. 1. ст. 171 («перешкоджання законній професійній діяльності журналістів») та ч. 2 ст. 187 («розбій»).

За даними Національної поліції, у результаті подій, які сталися 7 червня на території ТЦ «Барабашово», постраждало 9 осіб, у тому числі 36-річний оператор одного з харківських телеканалів. Голова ХОДА Юлія Світлична звернулась до керівництва правоохоронних органів Харківської області – Національної поліції та обласної прокуратури – щодо необхідності приділити особливу увагу розслідуванню всіх обставин інциденту, в якому постраждав співробітник ЗМІ.

Повідомлення про збір громадян на території торговельного центру у Харкові надійшло до поліції 7 червня близько 19:20. Група невідомих зайшла на територію ринку для з’ясування спору майнового характеру з підприємцями. Згодом перемови перейшли в конфлікт. 

Версія для друку Поділиться:


Вверх