ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У селищі Слатине замінюють покриття на ділянці дороги Дергачі - Козача Лопань

07 червня 2019 | 16:13

Про ремонтні роботи, які тривають на автошляхах регіону, розповіли під час брифінгу 7 червня.

Так, заступник начальника з експлуатаційного утримання Служби автомобільних доріг у Харківській області Михайло Богатир відзначив, що роботи на дорозі Дергачі - Козача Лопань тривають – вже облаштовано близько 1 км покриття. Роботи, за словами дорожника, продовжаться й на вихідних та триватимуть протягом червня.

На іншій дорозі державного значення – Мерефа-Лозова-Павлоград проводять ремонт одразу на трьох ділянках.

«У цілому за об’ємами виконання робіт ця дорога - одна з перших. Зараз на різних ділянках проводяться такі роботи, як влаштування основи покриття та укладання асфальтобетону, фрезерування, укладання вирівнювального шару. Крім того, на цій дорозі - на визначених ділянках - буде збільшено шар асфальтобетону на 30 см, відповідно будуть підніматися й узбіччя», - зазначив Михайло Богатир.

Також розпочаті роботи з облаштування основи покриття для подальшого укладання шару асфальтобетону на дорозі Старий Мерчик - Мурафа - Краснокутськ.

За інформацією заступника начальника з експлуатаційного утримання САД у Харківській області, вже завершено вкладання асфальтобетону на дорозі Харків - Зміїв - Балаклія - Гороховатка, тривають роботи з облаштування узбіччя.

На інших шляхах проходить ямковий ремонт: Чугуїв – Печеніги - Великий Бурлук, окружна дорога Харкова, Київська траса, Харків – Золочів – КПП «Олександрівка», Мерефа - Зміїв, Харків - Зміїв – Балаклія - Гороховатка.

Перший заступник директора ДП «Дороги Харківщини» Сергій Литвинець повідомив, що ямковий ремонт щоденно проводиться й на дорогах місцевого значення. За його даними, в кожному районі області щоденно працюють від 35 до 40 бригад. Сумарно в день вони вкладають близько 500 тонн асфальту.

Також він відзначив, що на дорогах місцевого значення проводиться поточний та середній ремонти - роботи тривають на 6 об’єктах.

«На дорозі Дергачі - П’ятихатки облаштування асфальтобетонного покриття проходить вночі, щоб не створювати затори, адже тут значний рух автотранспорту. Вдень на певних ділянках виконуються роботи щодо заміни основи», - розповів Сергій Литвинець.

Також, за його даними, тривають роботи з будівництва дороги навколо міста Лозова – тут закінчують зняття родючого шару та розпочинають роботи з влаштування основи насипу земляного полотна.

У Вовчанському районі на дорозі між селами Волохівка та Охрімівка проводяться вирівнювальні роботи. На цій ділянці планують відновити 2,5 км двошарового покриття. Ремонт триває на дорозі Ізюм - Оскіл – тут виконують роботи з улаштування верхнього шару асфальтобетону. Такі ж роботи проводяться в Лозівському районі на під’їзді до села Мальцівське. У Балаклійському районі в межах села Вишневе та смт Савинці – роботи з фрезерування.

Усі роботи тривають згідно із затвердженими графіками, запевнили дорожники.

Фото

Теги: брифінг ремонт доріг

Версія для друку Поділиться:


Вверх