ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Цього року на території області заплановано ввести в експлуатацію 550 тис. кв. м житла

07 червня 2019 | 15:57

Цього року на території області заплановано ввести в експлуатацію 550 тис. кв. м житла

У ХОДА 7 червня під час селекторної наради підбили підсумки введення житла в експлуатацію за перше півріччя 2019-го.

Нарада відбулась під керівництвом заступника голови ХОДА Вадима Данієляна. Він нагадав, що за підсумками роботи в минулому році Харківщина знаходиться в лідерах – введено в експлуатацію 528,9 тис. кв. м, темп зростання в порівнянні з 2017 роком склав 152%.

За даними Департаменту містобудування та архітектури ХОДА, цього року на території області заплановано ввести в експлуатацію 550 тис. кв. м житла, з них 396,5 тис. кв. м - багатоповерхового та 153,5 тис. кв. м - індивідуального житла. На сьогодні прийнято житла 131,4 тис. кв. м.

Також Вадим Данієлян підкреслив значення реалізації обласної програми надання підтримки учасникам АТО/ООС для будівництва житла. Зокрема, вже освоєно 31,2 млн грн, що дало змогу придбати власне житло 142 сім’ям.

«Для реалізації програми у 2019 році було виділено з обласного бюджету 15 млн грн, цим коштом можливо побудувати до 60 квартир для згаданої категорії громадян», - відзначив заступник директора Департаменту містобудування та архітектури ХОДА Юрій Фурсов.

Також під час селектору Вадим Данієлян нагадав главам районів про необхідність активізації співпраці з підрядними організаціями, які реалізують проект будівництва медичних амбулаторій. Кращими у реалізації цього проекту він назвав Краснокутський, Харківський і Балаклійський райони.

Фото

Теги: данієлян селекторна нарада будівництво житла

Версія для друку Поділиться:


Вверх