Харківська обласна державна адміністрація

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На дорозі Мерефа-Лозова-Павлоград влаштовують асфальтобетонне покриття

06 червня 2019 | 12:26

Роботи з влаштування вирівнювального шару з асфальтобетону проводяться між селищем Троїцьке та містом Первомайськ. Усього влаштовано вже понад 12 км.

Про це розповіли в Службі автомобільних доріг Харківської області.

Також на трасі виконуються роботи з влаштування основи покриття з щебенево-піщаної суміші та видалення порослі від перетину автомобільної дороги Мерефа-Лозова-Павлоград з дорогою Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта в бік селища Таранівка.

Поточний ремонт також проводиться на автомобільній дорозі Дергачі-Козача Лопань. На даний момент роботи з влаштування вирівнювального шару з асфальтобетонної суміші виконуються в селищі Слатине Дергачівського району.

«Станом на 5 червня влаштовано 3 км вирівнювального шару основи з щебенево-піщаної суміші в межах селища Слатине та на під’їзді до селища з боку Дергачів. А також влаштовано 800 погонних метрів вирівнювального шару в межах Слатиного», - уточнили в САД.

Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, звертати увагу на попереджувальні знаки, дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Фото

Теги: ремонт доріг

Версія для друку Поділиться:


Вверх