ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Михайло Черняк та Ірина Геращенко відвідали поранених бійців у військовому госпіталі в Харкові

05 червня 2019 | 16:47

У Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону перший заступник голови Верховної Ради України і заступник голови ХОДА побували 5 червня.

Під час візиту вони обговорили з медичним персоналом важливі питання роботи і надання допомоги установі та його пацієнтам, а також поспілкувалися з пораненими захисниками України.

За інформацією заступника начальника ВМКЦ ПР, полковника медичної служби Миколи Карпенка, за 4 місяці 2019 року тут надали допомогу 661 потерпілому під час військових дій на сході країни, з них 85 пораненим. Переважно для лікування в госпіталь доставляють військовослужбовців з травмами й пораненнями кінцівок і порожнин.

Михайло Черняк поінформував першого заступника голови Верховної Ради України про співпрацю облдержадміністрації і медустанов обласного підпорядкування (зокрема, ОКЛ і Харківського обласного госпіталю ветеранів війни) з Військово-медичним клінічним центром Північного регіону.

Під час візиту в госпіталь відвідали хірургічне та діагностичні відділення, де проходять лікування і реабілітацію військові.

Довідка. Сьогодні ВМКЦ ПР є багатопрофільним лікувально-профілактичним закладом Збройних сил України на 475 ліжок (215 - хірургічного профілю та 260 - терапевтичного). У закладі працює 150 лікарів, з яких 61 - хірургічного профілю.

За час проведення АТО/ООС медики центру надали допомогу 25 тисячам військовослужбовців, з яких близько 4 тис. - поранені й 5 тис. - травмовані.

Фото

Теги: черняк військовий госпіталь геращенко

Версія для друку Поділиться:


Вверх