ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Марк Беккер провів особистий прийом громадян

05 червня 2019 | 14:07

До першого заступника голови ХОДА 5 червня зверталися переважно з питаннями, що стосувалися земельних відносин та транспорту.

Так, власники земельних ділянок звернулися до Марка Беккера з питанням щодо незаконного, на їх думку, утримання тварин однією з власниць земельної ділянки у населеному пункті.

«На території її ділянки знаходиться величезна кількість собак, що знаходяться у незадовільних умовах утримання, - зазначили заявники. – Цих собак з кожним днем все більшає, а навкруги стоїть сморід».

Заявники звернулися з проханням проведення обстеження відповідними службами.

«Вам необхідно написати заяву до поліції, де ви детально викладете всі факти, - відповів заявникам Марк Беккер. – На місце буде направлено комісію, яка перевірить дотримання санітарних умов власницею».

Також делегація жителів Циркунівської ОТГ звернулася до першого заступника голови ХОДА з питанням щодо оформлення земельних ділянок.

«Люди отримали земельні ділянки, отримали на них акти та мають кадастрові номери. Але виявляється, що ці земельні ділянки зареєстровані на інших осіб», - зазначив один із заявників.

Перший заступник голови ХОДА доручив представнику Держгеокадастру, який був присутній під час особистого прийому громадян, детально вивчити це питання та вирішити його згідно з чинним законодавством України.

Серед питань, що були порушені у ході особистого прийому, були також питання щодо надання житла дитині-сироті та організація пасажирських перевезень.

Це та інші питання, які були озвучені під час прийому громадян, перший заступник голови ХОДА пообіцяв детально вивчити та надати заявникам відповіді та можливу допомогу в рамках законодавства України.

Фото

Теги: беккер прийом земля

Версія для друку Поділиться:


Вверх