Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У селі Пархомівка продовжують реконструкцію школи

У селі Пархомівка продовжують реконструкцію школи

За дорученням очільниці області Юлії Світличної з ходом ремонтних робіт ознайомився її заступник Євгеній Шахненко.

Він зазначив, що роботи з відновлення будівлі школи було розпочато в кінці минулого року - після візиту сюди Юлії Світличної. Тоді вона пообіцяла місцевим жителям, що коштом обласного бюджету в школі проведуть масштабну реконструкцію.

Директор школи Світлана Москаленко розповіла, що раніше в будівлі основного корпусу протікала покрівля, а взимку через холод у приміщеннях доводилося навіть скасовувати заняття.

«Ця школа протягом  багатьох років не отримувала необхідного ремонту - в будівлі були тріщини, тому необхідно було терміново проводити ремонт приміщення, - зазначив голова Краснокутської РДА Олексій Білоцький. - Завдяки Юлії Світличній сьогодні тут проводиться масштабна реконструкція».

Тут провели зовнішні й частково - внутрішні ремонтні роботи. Так, уже утеплено фасад будівлі, відремонтовано покрівлю, будівельники завершують посилення фундаменту. На свою чергу чекають приміщення шкільних класів та коридори.

Під час робочого візиту в район заступник голови ХОДА відвідав будівництво й провів робочу нараду, на якій узгодив черговість та терміни ремонтних робіт.

«Усі ремонтні роботи контролюються особисто главою обладміністрації, - підкреслив Євгеній Шахненко. - Сьогодні тут замінено всі комунікації та розпочато оздоблювальні роботи. До осені ми плануємо повністю закінчити ремонт класів на другому поверсі, далі будуть відремонтовані холи. Також проведуть упорядкування території школи».

Він зазначив, що підрядник проводить ремонтні роботи якісно і в визначені терміни. Планується, що в перший день нового навчального року за парти в оновлених класах сядуть вчитися близько 200 дітей Пархомівки.