Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У Краснокутську звели каркас фізкультурно-оздоровчого комплексу

У Краснокутську звели каркас фізкультурно-оздоровчого комплексу

З ходом будівництва об'єкту в рамках робочої поїздки в район 4 червня ознайомився заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко.

Він підкреслив, що з ініціативи голови області Юлії Світличної на Харківщині побудовано вже 6 ФОКів, ще два - в Дергачівському районі та Краснокутську - зводяться в цьому році.

Заступник голови ХОДА нагадав, що будівництво проводиться коштом державного бюджету (Державного фонду регіонального розвитку), а також місцевого бюджету.

«Усі роботи проходять за графіком. Вже вирішені питання стосовно комунікацій: тепло-, електропостачання та водовідведення. У липні надійдуть кошти ДФРР, і підрядник готовий продовжувати будівельні роботи. Контроль за будівництвом здійснює РДА», - сказав Євгеній Шахненко.

Як зазначив виконроб будівництва Павло Тимошенко, роботи на об'єкті почалися в вересні минулого року. Сьогодні тут покладена монолітна плита, зібраний каркас і частково зведені торці будівлі.

«Зараз на каркасі виконують роботи з влаштування z-профілю для укладання блоків утеплення. Далі залишиться провести утеплення, роботи з будівництва внутрішніх несних стін адмінкорпусу та інші внутрішні роботи», - заявив Павло Тимошенко.

За запевненням будівельників, вони мають намір здати ФОК в експлуатацію в кінці поточного року.

Глава Краснокутської РДА Олексій Білоцький зазначає, що жителі району чекають на закінчення будівництва з нетерпінням.

«У Краснокутську зараз немає жодної закритої зали, в якій можна було б займатися спортом взимку. Цей ФОК зможуть відвідувати одночасно понад 250 осіб, при цьому тут будуть займатися як діти, так і дорослі. Дякуємо за підтримку в будівництві такої потрібної будівлі керівнику області Юлії Світличній», - сказав Олексій Білоцький.